Pastaruoju laiku dukra labai mėgsta piešti juodu tušu. Praskiedžia, kad būtų tonais skirtingi. Tad pamaniau, jog turėtų patikti ši idėja.
Gėles liejome ,,šlapias ant šlapio” technika. Švariu vandeniu ir teptuku ant popieriaus piešiame gėlę, o paskui vos vos pamirkę teptuką į tušą tepame jį ant tų šlapių vietų. Labai patinka vaikams tas ,,fejerverko” efektas!
Naudojome mėlyną ir juodą tušus. Skysta akvarelė suveiktų panašiai, bet jos kaina didesnė.
Kol gėlės džiuvo, iš audinių liekanų kirpome vazeles, dekoravome taip pat audiniais.
Tada iškirpome gėles ir visas detales suklijavome į bendrą kompoziciją.
Kol dukra darbavosi, mažylis šalia taip pat neatsiliko! Mano požiūriu, kuo anksčiau vaiko gyvenime atsiranda užsiėmimai, tuo mažiau jam streso bus paaugus, kai neišvengiamai teks mokytis. Beto, vaiko tikslas kas sekundę tobulèt ir augti, o kiekvienas naujas dalykas padeda to pasiekti!
O kas toliau?
O toliau ieškome būdų kaip vaiko darbus pagarbiai eksponuoti. Mes virtuvèje turime kamštinę lentą, ten kabiname visos savaitės piešinius, žinutes, laiškelius ir pan.
Tai geras būdas tiek vaikams pasidżiaugti savo pasiekimais, tiek stebèti ar ne per ilgai kabo tie darbeliai ir reikia gaminti naujus 🙂
Be virtuvės, piešiniua kabiname ir kituose kambariuose. Pavyzdżiui, vaikų kambaryje kabo du dideli rėmai plakatams, tai po stiklu ekspozicijas keičiame…
Dažnai dukra piešiniais apsikabinėja savo lentyną, spintą.
Tai mus motyvuoja, apdovanoja ir augina.