NERIMO ŽAISLIUKAI

Kažkaip taip gavosi, kad gimė idėja pasisiūti patiems nerimo žaisliukus. Vaikai vakare prieš miegą mėgsta išsipasakoti, pasiguosti ar kartais net išlieti nuoskaudas.

Ne visada susigaudome kas vyksta su mumis, tad noriu šiais metais į ugdymo procesą įtraukti ir emocinį vaiko intelekto ugdymą. Pasaulis spaudžia ne tik suaugusiuos, bet ir mūsų vaikus tiek fiziškai, tiek emociškai. Taigi, reikia vaikams perteikti įrankius, kuriuos galėtu pasinaudoti kurdami savo gyvenimo istorijas.

Nerimo žaisliukai turi kišenėles, į kurias vaikai vakare įdeda laiškuti su klausimu ar piešiniu, jiems užmigus, pažiūriu ir bandau atrašyti. Kartais tai konkretūs patarimai, o lartais tik kokia frazė. Pavyzdžiui, vakar dukrai parašiau.: ,,Tu nuostabi!”. Ryte girdžiu kažką ji vapa po nosimi: ,,N-U-O.. Ai, nuo. S-T-A.. Nuosta.. o kas tas B-I?” Kai tokia motyvacija, tai ir skaityti pati išmoks 😍.

Po kol kas žaidžiame taip. Turiu papildomų idėjų šiam žaislui, bet dar tik teorinės 😉.

O siuvome labai paprastai, tiesiog nupiešėme norimą formą, iškirpome šabloną iš popieriaus ir padariau 3 tokias pat kopijas. Dvi susisiūs kaip žaisliukas, o trečioji – nukirpta ties viduriu bus prisiūta kaip kišenė. Mačiau internete yra įvairių idėjų (ieškoti: worry monsters, worry dollls, love monsters). Vaikai patys kūrė dizainą, aš tik atlikau siuvimo funkciją.

Dukra savo kiškutės niekur nepaleidžia 🖤.