DAR KARTĄ APIE MEILĘ…

⁃ Teti, kokį filmą šiandien žiūrėsim?

⁃ Apie meilę.

⁃ Kam jums filmas apie meilę? Jus jau susituokę. Norite dar vieno vaiko?

– 😁😁😁

Vis kelia juoką vaikų pamąstymai, kurie tik rodo, jog prigimtinis žmogaus požiūris į meilę yra gana panašus į gyvūno: sužavėti ir daugintis.

Tai fundamentali tema, auklėjanti būsimus vyrus ir žmonas, tėčius ir mamas, kurie sugebėtų atskirti seksą, kaip vieną iš priemonių suartėti ir mokėtų išlaviruoti egoizmo žaidimuose išliekant kartu.

Santykiai tarp gyvenimo pratnerių – labiausiai mane jaudinanti tema. Joje tiek niuansų. Tiek neatrastų dalykų, kuriuos reikia pastebėti, suvirskinti ir su jais gyventi. Ir sunkiausia yra tai, kad visi paslėpti dalykai nesimato akimis, ausimis neišgirsi, neparagausi ar neužuosi. Lytėjimas irgi nepadeda. Reikia naujo jutimo organo, bendro partneriams – erdvės tarp jų, tikro ryšio.

Kaip sakydavo man mama, jog niekas nieko už dyką neduoda. Tai ir santykiai pasirodo ilgalaikėj perspektyvoj savaime nesivysto. Bent jau šiame laikmetyje.

Greit partneriai tampa vienas kitam kaip seni baldai svetainėje, kuriuos su laiku vis mažiau ir mažiau pastebi.

Reikalingas atsinaujinimas. Ir tai ne tik naujo drabužiai, šukuosena ar kelionė. Tai vidiniai pokyčiais, vis partneriui nepažinti dalykai.

Štai kodėl manau, jog santykiai – pagrindų pagrindas, kurio turime mokytis.

Skamba keistai, bet taip, turime mokytis mylėti, kad tas jausmas užpildytų abu partnerius ir sklistu ratų ratais aplink juos!

Maisto ruošimas kartu. Ida’s drawings

P.s. Iliustracijos šeimininkė Ida Marinič. Plačiau apie jos kuriamą projektą: www.humaninpeople.com

Socialiniai tinklai:

https://www.facebook.com/profile.php?id=61552913272122
https://www.instagram.com/ida_s_drawings?igsh=ZHExOTM5MW5qZWY3