,,AŠ TURIU STIPRŲ VYRĄ!”

Kartą viena moteris paklausė kitos: ,,Klausyk, tu visada trykšti džiaugsmu. Kur tavo paslaptis?”. Antroji moteris atsakė: ,,Aš turiu stiprų vyrą!”. Kitaip tariant, ji yra tikra, kad jų gyvenime jis padarys viską, kad jiedu pasiektų bendrą tikslą ir nuo jo nenukryptų.

Bet ar tikrai taip bus? Juk kartais vyrai mėgsta užsižaisti ir pamiršta tai, kas svarbu.

Iš praktikos (ne tik savo asmeninės) galiu pasakyti, kad kai moteris tiki, jog jos vyras yra stiprus ir gali jai ,,atnešti” tai, ko jiems reikia, kai moteris taip galvoja ir kalba apie savo vyrą, ji suteikia jam didžiulį palaikymą. O tai – svarbiausias dalykas vyrui, net pačiam kiečiausiam mačo.

Vyras negali sau leisti būti silpnas. Jis padarys viską, kas jo jėgoms, kad patvirtintų moteriai jos nuomonę ir nepasirodytų jos akyse nevykėlis. Protinga moteris tai žino, naudojasi tuo ir gauna iš to naudos.

Trumpai tariant, jeigu moteris iš tikro palaiko savo vyrą, tai jų abiejų sėkmė garantuota!

Žinoma, kad palaikymo meno reikia mokytis. Tai nėra savaime egzistuojantis dalykas. Verčiau priešingai, mes linkę matyti savo partnerių trūkumus ir taip nužudome ne tik santykius, bet ir vienas kito asmenybes. Dauguma šaltinių rašo, jog moterys labiau linkusios domėtis santykiais, kalbėti apie juos, todėl ir kuriant tarpusavio ryšį, iniciatyvos imtis turi ji. Vyro tokia prigimtinė savybė, kad jis labiau reaguoja į tai kas vyksta, negu pats kuria. Išmokti palaikyti savo vyrą – tvirtas žingsnis tarpusavio ryšio stiprinime.