ŠEIMA – EMOCINIO PASIKROVIMO STOTELĖ

Aš dažnai galvodavau, kodėl egzistuoja toks darinys kaip šeima, kam jis? Ir dabar daug kas sako, jog šeimos nereikia. Galbūt jie turi aplinką, kuri juos maitina. Ir šaunu.

O kitiems tas ramybės uostas yra šeima.

Savaime gera atmosfera, palaikymas ir ryšys šeimoje neegzistuoja tik dėl to, iog gyvename po vienu stogu. Kartais net priešingai – žmonės jaučia priešiškumą faktui, kad niekas nei jų ,,klausė” ar nori gimti šioje šeimoje, nei jaučia, kad jie turi nusileisti ir ieškoti bendrų taškų.

Dirbdama kartu su kitomis šeimomis ir su vyru savo šeimoje, pastebėjau, kad visgi daugiau visi laimime, kai ieškome kaip suklijuoti šeimą tokiais saitais, jog galėtume kiekvienas naudotis šeimos ryšiu kaip energijos šaltiniu. Ta teigiama energija motyvuoją visus bendrai ir kiekvieną atskirai ieškoti naujų atradimų, ji padaro mus laimingesnius!

Tad jeigu buvo toks planas ir jau turiu šeimą, tai kodėl nepasinaudoti ja, kad įgyti žmogiškų savybių. Juk šeima turbūt pati artimiausia ir saugiausia aplinka. O jeigu taip nėra – vadinasi turime ką veikti 😉.